Televizní kanál SPORT 5 ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje připravil dva pravidelné pořady pro všechny milovníky nejrychlejší kolektivní hry na světě. Hokejová pětka bude […]

Televizní kanál SPORT 5 ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje připravil dva pravidelné pořady pro všechny milovníky nejrychlejší kolektivní hry na světě. Hokejová pětka bude mapovat prostředí I. hokejové ligy a mládežnických soutěží, Extraligová tříšť se zaměří na nejvyšší hokejovou soutěž.

Hokejová pětka – premiéra každé pondělí ve 21:00.

Pořad nabídne unikátní pohled na druhou nejvyšší soutěž! Každé pondělí vám přineseme ty nejzajímavější příběhy a momenty, které se odehrály v I. lize! Těšit se můžete také na exkluzivní rozhovory s hvězdami hokejové minulosti i současnosti! Chybět nebudou ani originální reportáže o mládeži a hokejových akademiích.

Reprízy (od 2. dílu):

  • každé úterý, od 12:00
  • každou středu, od 17:00
  • každý čtvrtek, od 21:00

Extraligová tříšť – premiéra od 17. 9. každou středu v 18:10.

Diváci se v magazínu mohou těšit na medailonky všech klubů Tipsport extraligy a jejich historii. V průběhu sezony představíme nové posily, ale i klubové legendy. Diváci se také mohou těšit na speciální rubriku „Rychlý Prochy“, ve které Martin Procházka vyzpovídá nejen své bývalé spoluhráče.

Reprízy:

  • každou středu, od 22:10
  • každý čtvrtek, od 09:10
  • každý pátek, od 16:00
  • každou sobotu, od 23:00
  • každou neděli, od 08:00

Televizní kanál SPORT 5 zahájil vysílání 2. srpna 2008 a od roku 2013 se zaměřuje na široké spektrum sportovních odvětví. Pro diváky je dostupný zdarma v síti pozemního digitálního vysílaní Multiplex 3 z vysílačů Praha – Mahlerovy sady a Cukrák pro Prahu a Střední Čechy a v Regionální síti 8. Kódovaně přes satelit pak v rámci základního programového balíčku Skylink a UPC, informace o zařazení programu SPORT 5 do programových balíčků kabelových operátorů poskytnou sami operátoři. SPORT 5 je také součástí programové nabídky služby Topfun.