Oba subjekty tímto společně oznamují, že došlo k uzavření smlouvy o postoupení marketingových práv mezi jihočeským klubem a BPA na působení klubu v Tipsport extralize do […]

Oba subjekty tímto společně oznamují, že došlo k uzavření smlouvy o postoupení marketingových práv mezi jihočeským klubem a BPA na působení klubu v Tipsport extralize do sezóny 2022/2023 včetně.

„S klubem jsme dlouhodobě hledali shodu pro jeho začlenění do marketingových parametrů Tipsport extraligy. Nad rámec se BPA sport marketing dohodla s pivovarem Radegast, který je od roku 2012 partnerem Tipsport extraligy ledního hokeje a také dodavatelem piva na hokejové stadiony, a nabídla klubu Madeta Motor České Budějovice několik možností, kde si mohou fanoušci koupit v rámci areálu stadionu i místní pivo Budvar. Věříme, že toto vstřícné gesto fanoušci klubu ocení. Jsem ráda, že jsme konsenzus nalezli a přeji klubu mnoho sportovních úspěchů v nejvyšší soutěži,“ uvádí Jana Obermajerová, ředitelka agentury BPA sport marketing, která je již 25 let výhradním marketingovým partnerem Tipsport extraligy ledního hokeje.