Extraliga mimo ČR a SR nově na Fanseat

Extraliga mimo ČR a SR nově na Fanseat

Kromě oblíbeného webu hokejkaTV.cz mohou nově všichni fanoušci Tipsport extraligy sledovat nadstavbovou část ročníku 2018/2019 na platformě Fanseat (dohoda platí mimo region Česka a Slovenska). Sledovat mohou všechny zápasy Generali play off TELH včetně předkola, ale také boje o umístění a baráž.

Fanseat.com si mohou zájemci předplatit už od 7,99€ měsíčně. Kromě hokeje se mohou dívat na další vybrané sporty, například basketbal (Finsko, Dánsko, Lotyšsko). „Jsme velice potěšeni, že jsme mohli do portfolia Fanseat zařadit prestižní Tipsport extraligu. Společně s přenosy z francouzských soutěží a Finska nyní vysíláme přes 1000 hokejových utkání za sezonu,“ počítá ředitel Fanseatu Jean-Maël Gineste.

„Těší nás, že jsme mohli dále rozvinout naši spolupráci se společností Spring Media a získat tak další možnost sledování Tipsport extraligy pro všechny fanoušky, kteří se nacházejí mimo Českou nebo Slovenskou republiku. Ať už se jedná o stálé fanoušky našich klubů, kteří žijí či pracují v zahraničí, nebo o fanoušky, kteří mohou znát naše týmy z hokejové Ligy mistrů nebo Spenglerova poháru,“ říká ředitelka BPA sport marketing Jana Obermajerová.

fanseat_hokejcz