FANZONY v Praze, Brně a Ostravě podporují českou hokejovou reprezentaci

FANZONY v Praze, Brně a Ostravě podporují českou hokejovou reprezentaci

BPA sport marketing ve spolupráci s partnery české hokejové reprezentace (CIHT) připravili MÍSTO, KDE SPOLEČNĚ FANDÍME A BIJÍ NAŠE HOKEJOVÁ SRDCE !” a to nejen pro fanoušky českého týmu, kde můžou společně fandit, soutěžit a bavit se.

P R A H A  9 – střecha Galerie HARFA

McDonald´s CZECH CHILL OUT ZONE bude otevřena od 30.4. až do 17.5. a to vždy od 10h až do 24h. V průběhy provozu fanzóny jsou pro vás připraveny, koncerty, zajímaví hosté vždy před zápasy CIHT, rozhovory, soutěže pro velké i malé, Pilsner Urquell show

a spoustu dalších zajímavostí!

více na www.srdcemspolu.cz

 

P R A H A  1 – Václavské náměstí dolní část

Fanzóna českého národního týmu bude v provozu od 1.5. až do 17.5., a to vždy     od 10h až do 22h (nebo do ukončení přenosu). Čekají Vás přenosy jednotlivých zápasů

a partnerské soutěže.

 

B R N O – kulturní centrum Semilasso

Další oficiální Fanzóna českého národního týmu bude otevírat 1.5. v 11h.

Fungovat bude do 14.5. vždy jednu hodinu před začátkem přenosu až do večerních hodin. V Brně jsou pro fanoušky ledního hokeje připraveny pouze přenosy zápasů českého národního týmu. Na úvod je připravený koncert brněnské rockové kapely Lidopop, v průběhu pak DJ, live music, rockotéky a mnoho dalšího.

více na www.semilasso.cz

 

O S T R A V A – Dolní oblast Vítkovice

Ostravská oficiální Fanzóna českého národního týmu bude v provozu od soboty 2.5. od 11h do 14.5. vždy jednu hodinu před začátkem přenosů ČT až do půlnoci.

Fanoušci se mohou přijít podívat na živé přenosy zápasů, poslechnout  reprodukovanou hudbu, zasoutěžit si a v neposlední řadě využít stánky s občerstvením.

Aktuální informace najdete na oficiálních profilech na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube pod jednotným odkazem „narodnitym“.

 

https://www.facebook.com/narodnitym

http://instagram.com/narodnitym

https://twitter.com/narodnitym

https://www.youtube.com/narodnitym

Přijďte  společně fandit českému národnímu týmu!