Přejeme krásné Vánoce a hodně štěstí do nového roku

Přejeme krásné Vánoce a hodně štěstí do nového roku

1000_vanoce_bpa

Věříme, že si Vánoce užijete po boku Vašich nejbližších přátel a rodiny, nebo letos výjimečně na juniorském mistrovství světa. Děkujeme našim partnerům za spolupráci a do nového roku všem přejeme jen to nejlepší, hodně štěstí a zdraví.

INFORMACE Z BPA

Reprezentanti válí

Národní tým České republiky prožívá povedený vstup do sezony 2019/2020. Z šesti mezinárodních utkání dokázal výběr trenéra Miloše Říhy hned pětkrát bodovat a vyhrál úvodní finský turnaj Karjala Cup. O vítězství na právě skončeném Channel One Cupu pak Češi bojovali až do posledního utkání. Sledovanost zápasů národního týmu je parádní – průměrně 781 000 diváků u TV, nesledovanějším zápasem bylo Česko – Rusko, na které se dívalo 938 000 diváků.

Mistrovství světa do 20 let v Ostravě a Třinci

Jedna z nejvýznamnějších akcí světového hokeje se po dvanácti letech představí v České republice. Výběry nejlepších hráčů světových hokejových velmocí odehrají v Ostravě a v Třinci v termínu od 26. prosince do 5. ledna světový šampionát. Zápasy českého týmu můžete sledovat jako tradičně na České televizi, nově i na TV Tipsport a HokejkaTV.cz, kde uvidíte i všechna další utkání šampionátu. Nenechejte si ujít hvězdy hokejové budoucnosti a obdivujte jejich dovednosti už teď!

Litvínov se utká se Spartou pod otevřeným nebem

Už to budou čtyři roky, co jsme byli v Tipsport extralize svědky utkání pod širým nebem. Brněnská Kometa v lednu 2016 odehrála v Lužánkách duely s Plzní a Spartou. Pod mrazivou novoroční oblohu se nyní vydají týmy Litvínova a Sparty, které se 4. ledna 2020 střetnou na německém fotbalovém stadionu v Drážďanech od 19:30 hodin. Jak toto extraligové utkání, tak i utkání německých celků včetně obsáhlého doprovodního programu bude živě přenášet O2 TV Sport.

Esport hokejová liga

Je nám ctí představit Vám nejnovější projekt z dílny BPA sport marketing. Ani ne za měsíc odstartuje kvalifikace Esport hokejové ligy – unikátní soutěž ve hře NHL 20, která se bude hrát na konzoli PlayStation. Kromě fanoušků do ní bude zapojeno všech 14 klubů Tipsport extraligy, které si po úvodní kvalifikaci budou moci draftovat dva své hráče. A o co se bude hrát? Pro nejlepší týmy bude kromě prestiže připraven parádní prize pool 150 000 Kč. Více o Esport hokejové lize ZDE ?