Semtex novým partnerem národního týmu!

Semtex novým partnerem národního týmu!

Česká hokejová reprezentace se chystá na vrchol sezóny a hokejovými zápasy nabitý duben. Nejen pro tým půjde o náročné období. Rovněž fanoušci a partneři se chystají ukázat svoji podporu. Hlavní partneři Tipsport a Pilsner Urquell, kteří dlouhodobě využívají aktivně svého partnerství s národním týmem ve své marketingové komunikaci, budou moci porovnat kreativní koncept od dalšího oficiálního partnera. Od letošní sezóny se totiž rodina partnerů rozrostla o značku energetického nápoje SEMTEX.

„S potěšením mohu oznámit, že jsme podepsali kontrakt se značkou SEMTEX na pozici oficiálního partnera národního týmu. Značka je také partnerem hokejové Tipsport extraligy. Věřím, že tato česká značka fanouškům dodá hodně energie pro podporu národnímu týmu, a že půjde o úspěšné spojení,“ uvádí ke spolupráci Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing – výhradního marketingového partnera ČSLH.

Před turnajem Karjala na podzim minulého roku proběhlo natáčení spotu s vybranými hráči národního týmu. Spot, který bude sloužit mimo jiné právě k představení partnerství SEMTEXU a národního týmu, byl již před několika dny zveřejněn na FB profilu značky.

Za značku Semtex promluvil Senior Brand Manager  Jiří Švancara: „Hokej je energická hra plná výbušných momentů a hrdinů. Stejně jako Semtex. S partnerstvím jsme tak získali komunikační koncept, kde jsou tyto věci silně propojené.“

Průběžné informace k utkáním a dalším aktivitám národního týmu budou zveřejněny následně, včetně oficiálních profilů na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube  pod jednotným odkazem „narodnitym“.

První společnou „ochutnávku“ můžete vidět zde.