Startuje Tipsport extraliga 2020/2021

Startuje Tipsport extraliga 2020/2021

telh_bpa_clanek

Předčasný konec měla minulá extraligová sezona. Vinou pandemie koronaviru musela být nejvyšší soutěž předčasně ukončena v průběhu předkola Generali Česká play off, ročník 2019/20 tím pádem zůstal bez vítěze Masarykova poháru.

Po šesti měsících stojíme na prahu nové sezony, Tipsport extraliga se těší už na 84. ročník. Ve startovním poli došlo k jedné změně: elitu opustili hokejisté Kladna, účast si naopak díky rozhodnutí výkonného výboru Českého hokeje zajistil Madeta Motor České Budějovice – jasný lídr základní části Chance ligy.

Úvodní dva duely ročníku 2020/21 by měly proběhnout ve čtvrtek 17. září, kdy se utkají Motor s Mountfieldem a Vítkovice s Litvínovem (druhé utkání aktuálně odloženo). Další zápasy prvního kola se hrají o den později – v pátek 18. září. Zmíněný zápas nováčka z Českých Budějovic proti Hradci Králové bude přímým přenosem vysílat O2 TV Sport, placený kanál, jež se před sezonou 2018/19 dohodl na pětileté smlouvě se společností BPA sport marketing, která je výhradním marketingovým partnerem TELH. O přenosy se O2 TV Sport bude nadále dělit s Českou televizí, přičemž vysílací dny v pátek a sobotu připadají O2 TV a ČT vysílá v úterky a neděle.

Tisková zpráva ke startu TELH 2020/2021 ke stažení ZDE.